Aikido Praktikavimo Privalumai

Daugeliui aikido yra daugiau nei tik savigynos sportas. Tai priemonė tapti visapusišku asmeniu, kurio buvimas naudingas tiek bendruomenei, tiek sau.

Praktikuodamas Aikido galite suprasti, kokia didžiulė jo nauda. Tiesą sakant, pradėjus praktikuoti Aikido galima tikėtis gausybės privalumų ir geriausia yra tai, kad šie privalumai turės ilgalaikės teigiamos įtakos jūsų gyvenimui.

Žemiau esančiame sąraše pateiksime keletą privalumų, kurių galite tikėtis, jei pradėsite praktikuoti Aikido kovos meną. Tikimės, kad jie suteiks jums aiškesnį supratimą apie tikrąją Aikido naudą.

Aikido privalumai

Aikido Nauda Jūsų Organizmui ir Gyvenimui

Geresnė pusiausvyra. Aikido pozos ir judesiai ugdo raumenų jėgą ir stabilumą, o tai natūraliai gerina pusiausvyrą. Jei turite pusiausvyros problemų, pirmosios kelios pamokos tikriausiai bus sunkios, tačiau kai jūsų jėgos padidės, pastebėsite, kad jūsų pusiausvyra taip pat pradeda gerėti.

Geresnė laikysena. Jei kada nors stebėjote Aikido užsiėmimą, pastebėsite, kad visi stovi labai tiesiai ir visos praktikos metu išlaikoma puiki laikysena. Taip yra todėl, kad Aikido treniruotės reikalauja geros laikysenos. Praktika daro stebuklus stiprindama nugarą ir kaklą. Vykstant treniruotėms, jūsų nugaros ir kaklo raumenys bus išvystyti ir sustiprinti, o tai taip pat puikiai tinka laikysenai gerinti.

Padidėjęs atidumas. Aikido yra kovos menas, pagrįstas mokymu bendrauti su supančiu pasauliu. Aikido mokiniai mokomi praktikuoti technikų ir savirefleksijos. Mokymasis, kaip judėjimas ir jėga gali pasisemti iš aplinkos ir kaip įsilieti į didesnę dalykų schemą, gali efektyviai padidinti savimonę.

Padidėjęs pasitikėjimas. Tobulėjant mokinių Aikido įgūdžiams, jie paprastai labiau pasitiki savimi. Dėl šios priežasties vaikai, kenčiantys nuo pasitikėjimo problemų, dažnai skatinami įsitraukti į Aikido. Tai taip pat suteikia problemų turintiems vaikams produktyvumo ir atitraukia juos nuo kasdienių stresų.

Disciplina. Aikido meno mokymasis reikalauja laiko ir nuoseklios praktikos. Tam, kad mokinys progresuotų, jis turi būti įsipareigojęs, o tam reikia disciplinos. Kuo labiau mokinys įsitrauks, tuo daugiau disciplinos jis išmoks.

Atsipalaidavimas. Norėdami praktikuoti Aikido meną, mokiniai turi įgyti tinkamą mąstymą. Reikalingas atsipalaidavęs ir aiškus požiūris. Tai suteikia įgūdžių, reikalingų atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo streso.

Dvasinis ir protinis aiškumas. Aikido moko keisti požiūrį. Šios kovos meno instruktoriai mano, kad norint valdyti Aikido, reikia apgalvoti savo mintis, nuostatas ir jausmus. Mokiniai aktyviai mokomi išvalyti savo mintis ir ryžtingai atlikti praktiką.

Ramus elgesys stresinėse situacijose. Aikido nėra konkurencijos. Mokiniai nuolat mokomi, kad Aikido, nors ir yra savigynos praktika, niekada negali būti naudojama piktybiškai. Naudojant Aikido technikas, žmogus turi turėti vidinės ramybės jausmą ir visiškai kontroliuoti save. Šio įgūdžio išmokimas moko išlaikyti ramybės jausmą net ir stresinėse situacijose.

Tai tik keletas fizinių ir dvasinių Aikido privalumų. Galima daryti prielaidą, kad pradėjus praktikuoti Aikido, jūsų gyvenimas ir požiūris į jį niekada nebus toks, koks buvo.

Pasidomėkite, kur šalia jūsų vyksta Aikido užsiėmimai ir išbandykite šį kovos meną.